Klasyfikacja Wêdkarza Roku 2017(Pierwsza Pi±tka) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Lp. | Nazwisko i Imiê | Zawody Trociowe | Zawody Podlodowe | Zawody Sp³awikowy MISTRZ | Zawody Spinningowy MISTRZ | Zawody Sp³awikowe | Zawody Nocne Grunt | Zawody o Puchar Prezesa | Zawody Gruntowe | Zawody Spiningowe |
1 | Balcerzak Mariusz | 30 | ||||||||
2 | Balcerzak Renata | - | - | - | 10 | |||||
3 | Bodnar Stanis³aw | 10 | 10 | 20 | 10 | 19 | 25 | 17 | 10 | |
4 | Budynek Andrzej | 10 | - | - | - | |||||
5 | Budynek Roman | 10 | - | - | - | |||||
6 | Ciszek Jan | 10 | 110 | 10 | - | 30 | 20 | 19 | 10 | |
7 | D±browska Wioleta | - | - | 10 | - | 10 | ||||
8 | Falkiewicz Adrian | - | - | 18 | 10 | 16 | 10 | 45 | 70 | 70 |
9 | Fija³kowska Janina | - | 10 | - | 10 | 17 | 30 | |||
10 | Fija³kowski Janusz | - | 10 | - | 10 | 18 | 10 | 16 | 20 | |
11 | Florczyk Zbigniew | 10 | 110 | 50 | 90 | 40 | 70 | 70 | 30 | 10 |
12 | Go³da Dorota | - | - | - | 10 | 17 | ||||
13 | Go³da Miros³aw | - | - | 25 | 10 | 17 | 10 | 18 | ||
14 | Grzywacz Robert | 10 | ||||||||
15 | Guzowski Jan | 10 | ||||||||
16 | Kacprzycki Wojciech | 10 | - | 35 | - | 18 | ||||
17 | Kaleta Damian | - | - | 70 | 10 | 19 | 40 | 90 | ||
18 | Kaleta Dariusz | - | - | 10 | 10 | 25 | 15 | 25 | ||
19 | Karczewski Romuald | - | - | 16 | 10 | 15 | 16 | 35 | 35 | 10 |
20 | Kiwacz Sebastian | 10 | - | - | - | |||||
21 | Kordowski Ireneusz | 10 | - | - | 110 | 90 | ||||
22 | Laskowski Szymon | - | - | 19 | - | 40 | 45 | |||
23 | Lechner Piotr | - | - | - | 10 | |||||
24 | Majchrzak Dariusz | - | - | 15 | 70 | 20 | 18 | 10 | ||
25 | Mirek Jan | 10 | - | - | - | |||||
26 | Namiel Rafa³ | 10 | 70 | 90 | - | 45 | 35 | 20 | 35 | |
27 | Niwiñski Jan | - | - | - | 10 | |||||
28 | Ossowicki Andrzej | 40 | ||||||||
29 | Piekarz Marcin | - | - | - | 10 | |||||
30 | Porowski Rados³aw | 10 | - | - | - | |||||
31 | Plewa Tomasz | 10 | - | 30 | 10 | 110 | 110 | 90 | 40 | 10 |
32 | Po³omski S³awomir | - | - | 110 | 45 | 25 | ||||
33 | Reszka Micha³ | 110 | 50 | 45 | 50 | 90 | 50 | 20 | 50 | 45 |
34 | Samusionek Pawe³ | - | - | 10 | - | |||||
35 | Soko³owski Grzegorz | 10 | ||||||||
36 | Soko³owski Jan | 10 | ||||||||
37 | Steinke Andrzej | 10 | - | 17 | 10 | 90 | 50 | 45 | 50 | |
38 | Szmaro Dariusz | 35 | ||||||||
39 | Su³ek Pawe³ | - | - | 40 | - | 90 | 110 | 110 | ||
40 | Ustianowski Miros³aw | - | - | - | 10 | 10 | ||||
41 | Walentynowicz Ireneusz | - | - | 10 | 10 | |||||
42 | Widak Mateusz | 10 | - | - | - | |||||
43 | W³odarczyk Krzysztof | 10 | - | - | - | |||||
44 | W³odarczyk Zygmunt | 10 | - | |||||||
45 | Wojtas Krystian | - | - | 10 | 10 | |||||
46 | Ziêbaczewski Marcin | 15 | ||||||||
47 | Ziêbaczewski £ukasz | 10 | ||||||||
48 | Zalas Krzysztof | 110 | ||||||||
49 | Kunc Rafa³ | 40 | ||||||||
50 | Kaszubski Bart³omiej | 10 |