Wyniki zawod闚 - Archiwum 2016




                                                    Klasyfikacja W璠karza Roku 2016 (Pierwsza Pi徠ka)
LpNazwiosko 
Imi
Zawody
Podlodowe
Zawody
Trociowe
Trociowe /
Podlodowe
Zawody
Sp豉wik
Zawody
Spinning
Zawody
Sp豉wik
Zawody
Grunt
Zawody
Sp豉wik
Zawody
Grunt
Zawody
Spinning
RAZEMMIEJSCE
1Su貫k Pawe9000700501100    90
      110550     I
2Plewa 
Tomasz
101009090205070    110
      19469
    II
3Reszka Micha251002511090045    45
      45395    III
4Bodnar Stanis豉w251002010704590    10
      20300     IV
5Karczewski
Romuald
010019104040110    0
      70299     V



                                                    Klasyfikacja W璠karza Roku 2016 (Tabela Og鏊na) 

Lp.Nazwisko i ImiZawody PodlodoweZawody TrociowePodlodowe / TrocioweZawody Sp豉wikZawody SpinningZawody Sp豉wikZawody GruntZawody Sp豉wikZawody GruntZawody
Spinning
RAZEMMIEJSCE
1Balcerzak
Mariusz
10100010000    25
    1065

2Bodnar Stanis豉w251002010704590    10
    20300
3Ciszek
 Jan
0002000025    0
    045
4D帳rowska Wioleta000100000    0
    3040
5Domeradzki
Jerzy/
01000101000    0
    030
6Falkiewicz 
Adrian
00010045030    0
    1095
7Fia趾owska 
Janina
0100001000    0
     020
8Fja趾owski
Janusz
0100001000    0
     020
9Florczyk 
Zbigniew
401001710187040    10
     10225
10Kalinowski
Eugeniusz 
50100501035020    50
    0225

11Karczewski
Romuald
010019104040110    0
    70299
12Kordowski
Ireneusz
01003010000    0
    1060
13Kunc
Rafa
000010000    0
    3545 
14Laskowski
Szymon
10100450000    0
    1075 
15Melka Andrzej000100000    0
    010
16Mitosek 
Pawe
20100350000    0
    1075
17Namiel Rafa 11010010100050    35
    10235

18Olejniczak Janusz0001510000    0
    1035
19Ossowicki Andrzej010000000    70
    080

20Plewa Tomasz101009090205070    110
    19469

21Po這mski
S豉womir
00011010110350    0
    10275
22Rafa Grodzki 1000160000    0
    026 
23Reszka Micha251002511090045    45
   45  395
24Rewers Grzegorz7010040102500    0
    10165
25Samusionek Pawe45000035300    0
   0 110
26Sosnowski
Zenon
00001030100    0
    050
27Steinke
Andrzej 
351001810199035    40
    25282
28Su貫k Pawe 9000700501100    90
    110520 
29Szmaro
Dariusz
000010000    0
    010
30Szmaro Dariusz000010000    0
    010
31Ustianowski
Miros豉w
000010000     0
    4050
32W這darczyk
Krzysztof
010000000     0
     5060
33Widak
Mateusz
010000000    0
     90100
34Ryszard 
Boru
000001700    0
    017
35Wojtas
Krystian
000000300    0
    030-